- Wft
- PE
-
Opleidingen
- Opleidingen
-
Financiele opleidingen
- Financiele opleidingen
- Adviesvaardigheden
- Compliance en CDD
- Credit Management
- Echtscheidingsadviseur
- Erkend Financieel Adviseur EFA | SEH
- Estate Planner
- Financieel Planner
- Hypothecair Planner
- Klantcontact & binnendienst
- Vermogen en Beleggen
- MiFID
- Neurolinguïstisch Programmeren (NLP)
- Schuldhulpverlener, Budgetcoach & Bewindvoerder
- Zakelijke financiering
- Bekijk alle Financiele opleidingen
- PE SEH | PE SHV | PE FFP
- Examens
- Permanent Actueel
- Persoonlijke Ontwikkeling
- Incompany
- Studeren met subsidie
O jee! Ik heb mijn PE-examen gemist!
13-04-2022
Nieuws

Op 1 april startte de nieuwe PE-periode. Als adviseur heb je weer drie jaar de tijd om aan je PE-verplichting voor de periode 2022-2025 te voldoen. Maar wat als je de afgelopen periode een PE-examen gemist hebt?
Geldigheid Wft-diploma
Onze Supportafdeling krijgt veel vragen over de geldigheid van Wft-diploma’s. Want als jij het PE-examen niet op tijd gehaald hebt, gaat je beroepskwalificatie verloren. Dan mag je niet meer adviseren.
Bijzonder Examen
Het herstellen van een beroepskwalificatie kan op verschillende manieren. De meeste gekozen oplossing is het Bijzonder Examen doen. De Bijzondere Examens vinden plaats in juni. Je kunt je hiervoor via onze website inschrijven. Op 30 mei kun je bij Lindenhaeghe een speciale (individuele) training/coaching doen voor het Bijzonder Examen.
Hier lees je meer over het Bijzonder Examen en hoe je eraan deelneemt.
Meer lezen?
Misschien vind je dit ook interessant