PE FFP Praktijktoepassing Vermogensopbouw binnen een financieel plan
- vanaf 19 april 2023
-
Deze 1-daagse PE FFP (PT) voor Financieel Planners is gericht op vermogensopbouw als onderdeel van het financieel plan.
- 1 trainingsdag
- 6 Punten PT | PE FFP 2022 - 2023
- Vermogensopbouw binnen een financieel plan
PE FFP Praktijktoepassing Vermogensopbouw binnen een financieel plan
1-daagse training Vermogensopbouw binnen een financieel plan
Vermogen is een belangrijk onderdeel binnen het financieel plan van een klant. Afhankelijk van de doelstellingen zal gekeken moeten worden naar wat er nodig is om een bepaald vermogen te accumuleren. En in het verlengde daarvan: hoe (risicovol) belegd moet worden. Maar wat nu als de klant niets heeft met beleggen? Hoe maak je beleggen dan toch bespreekbaar? Wat mag je adviseren en op welk moment verwijs je door?
1-daagse PE FFP
In deze 1-daagse PE FFP nemen we je mee in de wereld vermogen binnen het financieel plan. In een zeer praktijkgerichte training leer je gestructureerd te adviseren over vermogensopbouw. Daarnaast word je uitgedaagd om de impact van veranderende wetgeving alsmede economisch klimaat mee te nemen en te vertalen naar haalbaarheid van doelstelling(en) van de klant.
Wat levert deze training/opleiding mij op?
Ben jij gecertificeerd Financieel Planner (CFP), dan bestaat de jaarlijkse PE in 2022 en 2023 uit de pijlers Kennis & Actualiteit (K&A) en Praktijktoepassing (PT). Ook voor niet-gecertificeerde financieel professionals geldt een PE-plicht. Er zijn 12 verplichte PE FFP punten in de pijler Praktijktoepassing (PT).
De inhoud van de opleiding/training
De inhoud van de training is opgebouwd uit een e-learning die dient als naslagwerk (na elke trainingsdag komen de sheets en casussen beschikbaar in de online leeromgeving) en twee klassikale lesdagen.
Tijdens de lesdag komen de volgende onderwerpen aan bod:
- Risicohouding en haalbaarheid doelstelling
- Vermogen uit nalatenschap
- Impact van de huidige economische scenario’s op de haalbaarheid van de doelstellingen
- Verhogen haalbaarheid doelstelling en aanpassing rendement en risico
- Monitoren financieel plan
Wat je verder nog moet weten over deze opleiding
Tijdens de trainingsdagen is het de bedoeling dat jij niet alleen leert van de trainer, maar ook van je branchegenoten. De PE FFP PT kent een sterk social aspect waarbij er onderling kennis en ervaringen worden uitgewisseld aan de hand van dialoog en rollenspel. De trainer speelt hierbij een verbindende rol en is zowel coach als begeleider. De trainingsdag vindt plaats op doordeweekse dagen van 9.30 - 16.30 uur. De opleiding wordt gegeven op verschillende centraal gelegen locaties.
Er is geen afsluitend examen. Actieve deelname is voldoende om voor de punten in aanmerking te komen. Deze punten zullen binnen 3 weken na de (laatste) trainingsdag(en) worden aangemeld.

Over de prijs
-
Exclusief btw
De prijs van dit product is exclusief btw
-
Toeslag locatie- en arrangementskosten
Bij dag- of ochtendprogramma € 21,95 | Bij middagprogramma € 10,95
PE FFP 2022 - 2023
Ben jij gecertificeerd financieel planner, dan bestaat de jaarlijkse PE in 2022 en 2023 uit de pijlers Kennis & Actualiteit (K&A) en Praktijktoepassing (PT). In de periode 2022-2023 moet je binnen het PT-onderdeel 12 punten PE FFP halen.
Wanneer kan ik beginnen
Start wanneer jij wilt op een centraal gelegen locatie in Nederland

Wat krijg ik bij deze training?

Onze trainers staan voor je klaar

Ruimte voor vraag, antwoord en feedback

Breid je netwerk uit tijdens de training

Jouw PE-punten zijn weer binnen!